Конкурс на участь у проєкті «Перехід до цифрового мислення 2.0»

Filed under Новини

Інститут соціокультурного менеджменту (ІСКМ) розпочинає прийом анкет на участь у проєкті «Перехід до цифрового мислення 2.0»* для громадських активістів та активісток Черкаської, Дніпропетровської, Полтавської та Одеської областей. В рамках проєкту буде проведено тренінг «Реалізація громадських ініціатив в епоху діджиталізації» в кожній з вказаних областей протягом жовтня 2021 – лютого 2022 року.

«Перехід до цифрового мислення 2.0» це проєкт, що спрямований на сприяння розвитку локальної демократії через підвищення компетентності громадських активістів та активісток Черкаської, Дніпропетровської, Полтавської та Одеської областей з питань інформаційного забезпечення реалізації громадських ініціатив у громадах з використанням діджитал-інструментарію, створення інформаційно-комунікаційних центрів при закладах культури.

Також, в рамках проєкту планується випуск електронної версії інформаційного видання. Учасниці та учасники матимуть можливість отримати консультаційну підтримку з реалізації громадських ініціатив з використанням діджитал інструментів від проєктної команди. Всі безкоштовно отримають роздаткові навчально-методичні матеріали – видання ІСКМ, які користуються попитом серед працівників наукової сфери та громадського сектору.

Оскільки кількість учасників та учасниць обмежена (через ресурсні обмеження), відбір буде здійснюватися за конкурсом анкет. Для участі у конкурсному відборі необхідно заповнити анкету: ANKETA_Perehid-do-tsyfrovogo-myslennya 2.0

Хто може брати участь у конкурсному відборі: Громадські активісти та активістки з Черкаської, Дніпропетровської, Полтавської та Одеської областей.

Заповнену анкету необхідно надіслати на електронну адресу ngo.iscm@gmail.com до 17:00 01 жовтня 2021 року (у темі листа зазначити «Конкурс_Перехід до цифрового мислення 2.0»). Результати конкурсу анкет орієнтовно буде повідомлено до 08 жовтня 2021 року.

*  Проєкт реалізується за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні. Детальніше про проєкт «Перехід до цифрового мислення 2.0» за посиланням

Надсилаючи заповнену анкету, ви надаєте згоду на обробку персональних даних.

З будь-яких питань пишіть, будь ласка, на пошту ngo.iscm@gmail.com, або телефонуйте за номером +38 (067) 131 80 15 (Оксана Набока, координаторка проєкту «Перехід до цифрового мислення 2.0»).

Сторінка у Facebook:  Інститут соціокультурного менеджменту

You must be logged in to post a comment Login