Конкурс тендерних пропозицій для надання послуг по закупівлі техніки та програмного забезпечення

Filed under Новини

Інститут соціокультурного менеджменту (ІСКМ) оголошує конкурс тендерних пропозицій на закупівлю техніки та програмного забезпечення Adobe в рамках проєкту «Адаптація через культуру», який фінансується в рамках проєкту «Розбудова структур надання послуг та освітнього потенціалу для психосоціального забезпечення в Україні», який впроваджується GIZ за дорученням уряду Німеччини:

Найменування та необхідна специфікація:

ЛОТ 1: 2 ноутбуки з сумками. Екран IPS (1920×1080) Full HD або більше. Процесор (2.8 — 4.7 ГГц)/RAM 16 ГБ/SSD 1 ТБ. Відеокарта 2 ГБ або більше без ОД. Wi-Fi. Bluetooth. Вебкамера. Windows 10 або 11 64 bit.

ЛОТ 2: програмне забезпечення Office 2019, електронна ліцензія для двох ПК.

ЛОТ 3: камера та два мікрофони. Камера: тип носія – карта пам’яті, роздільна здатність відео – 4K (3840×2160). Мікрофон 1: призначення – вокальне, роз’єм – XLR. Мікрофон 2: призначення – для смартфонів та ноутбуків, роз’єм – 3,5 мм  mini-jack, тип – конденсаторні.

ЛОТ 4: програмне забезпечення Adobe Creative Cloud, що має містити всі інструменти необхідні для дизайну, web-розробки, роботи з відео і зображенням, а також інші можливості в рамках однієї ліцензії, яка купується за моделлю передплати.

Тендерна пропозиція повинна містити:

  • Коротку інформацію про постачальника послуг;
  • Реєстраційні документи постачальника;
  • Комерційну пропозицію з деталізацією товару (вартість, характеристики, час поставки).

Тендерні пропозиції надсилати на електронну пошту ІСКМ  ngo.iscm@gmail.com з темою листа «Конкурс тендерних пропозицій для надання послуг по закупівлі техніки».

Термін подачі тендерної пропозиції: включно до 17:00 05 липня 2022 року.

Про результати відбору учасникам тендеру буде повідомлено особисто електронною поштою.

Питання щодо процедури проведення тендеру можна поставити, написавши листа на електронну пошту ngo.iscm@gmail.com або за номером +38 067 131 80 15.

Більш детально про проєкт «Адаптація через культуру»

You must be logged in to post a comment Login