Найпопулярніші видання «НДО-Інформ» за кількістю переглядів

Filed under Новини, Статті

Бюлетень «НДО-Інформ» видається із 1999 року і на сьогодні вже видано та розповсюджено 65 номерів. Видання розраховане на громадських активістів, працівників закладів культури, посадовців органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, журналістів та всіх, хто цікавиться суспільним життям сучасної України.

В цьому матеріалі пропонуємо добірку найпопулярніших видань «НДО-Інформ» за кількістю переглядів.

  1. Бюлетень “НДО-Інформ” №1 (58), 2020 – 7971 переглядів

Випуск інформаційного бюлетеню “НДО-Інформ” №1(58) розкриває важливі теми діяльності громадського сектору в умовах COVID-19 саме через призму діджиталізації. Саме цього року відбулося переосмислення важливості цифрового мислення та вміння користуватися діджитал-інструментами.

2. Бюлетень “НДО-Інформ” №1 (57), 2019 – 2171 переглядів

В цьому номері «НДО Інформ» продовжує ділитися найкращими практиками розвитку громад, реалізації громадських ініціатив, а також взаємодії громадських організацій та закладів культури, які поступово перетворюються на центри місцевої активності.

3. Бюлетень “НДО-Інформ” №1(51), 2015 – 1856 переглядів

В номері Ви прочитаєте: Останні новини “Школи громадської участі-2”;  “Центри місцевої активності – альтернативний і ефективний інструмент вирішення проблем громади”; Телебачення як зброя для громадських активістів; Поради волонтера молодій людині; Історія створення «Школи життя» у Новій Чернещині; Роботу випускника “Школи громадської участі” відзначено на державному рівні; Кіровоградський обласний художній музей – активний учасник громадського життя області; Знайомтесь, пані волонтер!; Українські ідеї в нагоді польським громадам.

4. Бюлетень “НДО-Інформ” №3 (56), 2018 – 690 переглядів

В номері Ви прочитаєте: «Школа громадської участі-4»: підсумки першого року навчання; Освіта не має вікових меж; Валентина Чугуєвець: «Я приїхала з Донбасу і хочу бути корисною для своєї країни»; Speaking club у Новому Бузі Миколаївської області; Школа громадського аніматора – імпульс до змін; Знайомство мешканців міста із сучасним українським кіно, режисерами, артистами; Бібліотека – скарб для громади; Соціальна анімація в житті місцевої громади; Сучасний погляд на бібліотеку.

    5. Інформаційний бюлетень “НДО-Інформ” №2(55), 2018 – 665 перегляди

    В номері Ви прочитаєте:  Змінюючи себе та громади – будуємо відповідальне суспільство; Соціальна анімація як технологія розвитку громад; Леонід Жовтило: «Інструменти, що створюють можливості для розвитку громад; Як підготувати юних соціальних аніматорів до роботи у громаді; Можливості і загрози сучасних бібліотек; З ініціативи в дію;  У пошуках нових підходів розвитку громади; Залучення через участь: ефективне управління майном у багатоквартирних будинках; Бібліотека – територія успіху; Рецепт щастя Смизької громади.

    You must be logged in to post a comment Login