Оголошуємо конкурс «Як проводити ефективні вебінари?»

Filed under Новини

Інститутом соціокультурного менеджменту (ІСКМ) оголошується конкурс на участь в онлайн-заходах «Як проводити ефективні вебінари?» в рамках проєкту «Інструменти розвитку місцевої активності в умовах кризи»,  що реалізується за підтримки Black Sea Trust for Regional Cooperation (BST).

До подання анкет запрошуються  учасники та учасниці освітніх проєктів ІСКМ з Кіровоградської, Дніпропетровської, Миколаївської, Київської, Полтавської, Черкаської, Чернівецької, Хмельницької областей.

Загальна тривалість залучення учасників до проєкту – три місяці. Навчання та активність учасників та учасниць базується на методиці проведення онлайн-заходів, що розроблена науковими консультантами та тренерами ІСКМ.

Етапи участі в проєкті:

  • Відібрані учасники та учасниці будуть залучені до участі у двох вебінарах «Як проводити ефективні вебінари?», де отримають знання та практичні методики проведення онлайн-заходів. Кожен учасник отримає методичний гайд проведення онлайн-заходу, зокрема, вебінару.
  • Після навчання на вебінарах, учасники та учасниці будуть об’єднані у чотири групи для розробки власних тематичних вебінарів.
  • Кожна група учасників буде проводити розроблені ними вебінари для інших учасників та учасниць проєкту для закріплення практичних навичок та отримання рекомендацій/порад від проєктної команди.
  • По завершенню навчання учасники та учасниці отримають сертифікати про проходження навчання.

Протягом всієї реалізації проєкту учасникам/учасницям буде надаватися методична підтримка з питань реалізації онлайн-заходів.

Для участі у конкурсі необхідно заповнити: АНКЕТА_Як проводити ефективні вебінари

Заповнену анкету необхідно надіслати на електронну адресу ngo.iscm@gmail.com до 24:00 31 грудня 2020 року (у темі листа зазначити «Конкурс_ Як проводити ефективні вебінари»).

З будь-яких питань пишіть, будь ласка, на пошту ngo.iscm@gmail.com, або телефонуйте за номером +38 (066) 351 96 93 (Анастасія Шевченко, асистентка проєкту «Інструменти розвитку місцевої активності в умовах кризи»).

Сторінка у Facebook:  Інститут соціокультурного менеджменту

Детальніше про проєкт: 

Проєкт “Інструменти розвитку місцевої активності в умовах кризи”

You must be logged in to post a comment Login