«Розвиток незалежного інформаційного простору в Україні», 2003 рік

Filed under Проєкти ІСКМ

Мета проекту: Сприяння розвитку незалежного інформаційного простору в Україні, шляхом створення платформи для журналістів «Прес – клубу» на базі діючого Інтернет – проекту «Каталог преси СНД та Балтії».

Донор: Фонд «Євразія».

Бюджет проекту: $36000

Результати проекту:

– Творчі продукти, створені під час проекту (бюлетень «НДО-Інформ» №1 (25), 2 (26), навчально-методичний посібник «Інформаційне забезпечення процесу вирішення соціальних проблем на місцевому рівні», тренінг «Інформаційне забезпечення процесу вирішення соціальних проблем на місцевому рівні») високо оцінені клієнтами.

– Було здійснено комплекс заходів, спрямованих на підготовку пілотної групи журналістів прес-клубу – клубу для інтенсифікації процесу розвитку механізму інформаційного забезпечення вирішення соціальних проблем з використанням сучасних інформаційних технологій і можливостей існуючих мережних інфраструктур.

– Була організована робота регіональної Агенції соціальної інформації (АСІ) для журналістів кіровоградського «Прес-клубу» – консультативно – сервісного елементу по організації інформаційного обміну з використанням сучасних технологій.

– Представники ОГС, що були охоплені освітньою програмою стали більш широко використовувати диференційовані джерела інформаційного впливу на соціальне оточення.

Аналіз отриманої кількісної та якісної інформації дозволяє зробити висновки, що інформаційні канали, що використовуються ІСКМ для реалізації своєї місії (бюлетень „НДО-Інформ”, веб-сайти, ЗМІ) є оптимальними, оскільки доповнюють один одного і дозволяють досягнути кумулятивного ефекту в інформуванні громадськості про діяльність громадських активістів на місцевому рівні, а також висвітлення в бюлетені «історій успіху» діяльності НДО щодо вирішення соціальних проблем на місцевому рівні є виправданим, оскільки дана інформація, що запитується читачами.

You must be logged in to post a comment Login