Спільна робота заради допомоги тим, хто її потребує

Filed under Новини, Статті

У статті, Дарія Ратушняк, завідувачка Комунальної установи “Центр культури та дозвілля” Приютівської громади Олександрійського району Кіровоградської області, розповідає про важливість та роль будинків культури у процесі психологічної та емоційної підтримки внутрішньо переміщених осіб (ВПО) та родин військових, які переживають наслідки війни у країні.

Дарія описує комплексний підхід до надання допомоги ВПО та іншим громадянам, включаючи волонтерів, через організацію круглих столів, заходів психологічної підтримки та творчих вечорів, спрямованих на поліпшення емоційного стану і загального благополуччя. Зазначається, що психологічна та емоційна підтримка є ключовим фактором в поліпшенні загального стану і настрою людей.

Акцентується увага на важливості будинків культури в невеличких громадах, особливо в літній період, коли дитячі садки і школи зачинені. Будинки культури відкриті для громадян різного віку і стають місцем зустрічей і підтримки. Також у статті зазначається, що ці заклади стали центрами діяльності волонтерів, де проводяться різні активності для підтримки військових і ВПО.

Крім того, Дарія наголошує на необхідності постійного навчання та вдосконалення знань для кращого надання допомоги.

*матеріали взяті з бюлетеня «НДО-Інформ» №1(65), який був розроблений в рамках проєкту Інституту соціокультурного менеджменту  “Локальна підтримка”.

* більш детально ознайомитись з матеріалом можна за посиланням: Бюлетень «НДО-Інформ» №1(65), 12 с.

You must be logged in to post a comment Login