У с. Гнатівка на майдані, біля церкви…

Filed under Новини, Статті

05 вересня 2020 року у с. Гнатівка на подвір’ї будови церкви на семінар з мобілізації громади зібралися  17 активістів громади, щоб визначити найгостріші проблеми села та спланувати їх вирішення в рамках програми Фундації імені князів-благодійників Острозьких «Підвищуємо добробут громади», що реалізується у Київській області за підтримки Limited Liability Company «Dzhe.Ene.Son.2» .

Так склалося, що у с. Гнатівка, що налічує понад 120 домогосподарств немає жлжного громадського приміщення, де могли б зібратися люди для обговорення важливих для села подій. Крім невеликого магазину та церкви, що перебуває на стадії будівництва. Саме тому навчання відбувалося на вулиці, на об лаштованому подвір’ї церкви, яка споруджується активними парафіянами на їх пожертви під керівництвом о. Ярослава Чорненького.

В ході навчання учасники не лише визначили рейтинг із понад 20 проблем громади.

Але спланували  просвітницьку кампанію  зі зменшення шкоди, що завдають стихійні смітники на зупинках автотранспорту, на околицях села та берегах річки Ірпінь.

А також створення простору для змістовного сімейного відпочинку з дітьми й сімейної алеї. Коли кожна бажаюча родина з с. Гнатівки зможе посадити від своєї родини дерево й облаштувати ігровий простір для дітей з батьками.

До 10 вересня 2020 року Фундація Острозьких прийматиме на розгляд мікро-проєкти та малі плани дій від ініціативних груп громадян і громадських організацій із 10 сіл, що невдовзі сформують Білогородську об’єднану територіальну громаду (ОТГ).

Нагадаємо, що за результатами серпня 2020 року з 11 поданих до Фундації Острозьких мікропроєктів незалежні експерти відібрали 3 проєкти, що були дофінансовані у розмірі до 10 000 грн, кожен. Нині вже надійшло на розгляд 4 додаткових проекти і на стадії консультування готуються до представлення ще не менше 4 проєкти з сіл Гореничі, Стоянка, Гнатівка, Шевченкове.

You must be logged in to post a comment Login