ШОУ-4 продовжується – ІІ етап навчання

Filed under Новини, Статті

На черзі другий етап навчання в рамках проекту «Школа громадської участі-4» з більш насиченою програмою  та новими можливостями. Проект реалізується Інститутом соціокультурного менеджменту (ІСКМ) за фінансової підтримки Фонду ім. Ч.С. Мотта.

Перейняти досвід роботи в громадах від закордонних експертів? – Чому б ні.

Знайти, залучити, впровадити кошти у цікаву ініціативу чи проект? – Легко.

ШОУ-4 відкриває нові перспективи для учасників проекту, адже на них чекають два тренінги, які проводитимуться ІСКМ з 5 по 7 жовтня у м. Львів.

Тренінг «Польський досвід розвитку громад» є одним із базових тренінгів навчальної програми проекту. ІСКМ вже багато років співпрацює з польськими колегами громадського сектору і сприяє переданню їх досвіду в українські громади. Тренерами виступлять Збігнєв Мерунськи (ГО «Центр активності локальної», Варшава, Польша) та Анна Міодинська («Монопольський інститут культури» м. Краків, Польща). На учасників чекають нові методи розвитку громад, роботи з закладами культури, практичні кейси співпраці влади і громади, зокрема, оволодіють новим методом картування громад.

Тренінг «Залучення фінансування з місцевих джерел» – локальний фандрейзинг  для НДО. Тренером на заході виступить Руслан Краплич – експерт з фадрейзингу, корпоративної соціальної відповідальності, благодійництва та розвитку громадянської активності (ГО «Фундація князів благодійників Острозьких», м. Рівне, Україна). Учасники матимуть змогу засвоїти практичні інструменти проведення фандрейзингових кампаній на локальному рівні, також відкриють для себе нові шляхи реалізації ініціатив і практично закріплять отриману інформацію через цікаві фінансово-привабливі вправи.

Отже,  учасники «Школи громадської участі-4» в очікуванні навчання, до речі, про перебіг якого ми вас обов’язково інформуватимемо на наших сайтах та у соціальних мережах.

За додатковою інформацією щодо проведення другого етапу навчання звертайтеся з листом на електронну адресу ІСКМ ngo.iscm@gmail.com.

You must be logged in to post a comment Login