Яке майбутнє чекає ветеранів та їх родини?

Filed under Новини, Статті

10-11 вересня 2020 року на запрошення ГО Автомайдан Вінниця експерт з організаційного розвитку Руслан Краплич за методою Фундації імені князів-благодійників Острозьких, на базі Вінницького міського освітньо-аналітичного центру допомоги ветеранам АТО/ООС, членам їх сімей та сім’ям загиблих (Ветеранський простір), провів навчально-фасилітаційний курс зі стратегічного планування для 25 представників активних громадських організацій, військоматів, офісу цивільно-військового співробітництва штабу Командування Повітряних сил Збройних Сил України, міністерства ветеранів , які працюють з ветеранами /учасниками АТО/ООС, членами їх сімей та сім’ями загиблих.

Марія Довжик-Бондаренко –  співробітниця Вінницького міського освітньо-аналітичного центру допомоги ветеранам АТО/ООС, членам їх сімей та сім’ям загиблих (Ветеранський простір):

«Місія, цінності, бенефіціари , візія, мета, фінансова життєздатність організації (!) – ці і ще багато інших складових стратегічного планування пощастило вивчити нам та іншим організаціям Вінничини, що працюють з ветеранами/учасниками АТО/ООС, членами їх сімей та сім’ями загиблих.

Під час цього дводенного заходу також обговорюємо можливість та умови взаємодії між організаціями, що представляють інтереси учасників АТО/ООС, членів їх сімей та сімей загиблих.

Щиро дякуємо за передані знання Руслану Крапличу, за активну участь – представникам цивільно-військового співробітництва штабу Командування Повітряних сил Збройних Сил України та представнику міністерства ветеранів, активним громадським організаціям, що прийняли участь в стратегуванні роботи Ветеранського простору і наголошуємо, що Ветеранський простір – територія можливостей, де зустрінуть, вислухають і допоможуть!

Наша адреса: м. Вінниця, вулиця Єрусалимка буд. 8. Тел.: 0679594065

Ми завжди відкриті для співпраці з громадськими організаціями!»

Враховуючи, що більше десятка ветеранських організацій об’єдналися у спілку, міська влада Вінниці знаходить можливість надати підтримку приміщеннями для Центру та фінансуванням проектів, які представлятиме спілка для допомоги учасникам АТО/ООС, членів їх сімей та сімей загиблих. До участі у соціальних проектах долучаться й інші державні, комунальні, громадські та благодійні організації. А також програми міжнародної технічної допомоги для України. Така консолідація зусиль дозволить забезпечити широкий спектр соціальної, правової й матеріальної допомоги ветеранам та їх родинам.

Окрім цього, планується залучити підприємців та підприємства, що допоможуть працевлаштувати, а також створити кооперативи й соціальні підприємства для ветеранів та членів їх сімей.

Зі свого боку, Фундація імені князів-благодійників Острозьких надаватиме подальший супровід Вінницького міського освітньо-аналітичного центру допомоги ветеранам АТО/ООС, членам їх сімей та сім’ям загиблих. І залучатиме додаткових партнерів як в Україні, так і за її межами.

You must be logged in to post a comment Login