100% успішний проект

Filed under Новини

13 листопадimagesа 2015 року розпочався дистанційний курс із 10 вебінарарів «100% успішний проект», що проводиться Русланом Крапличем,  який допомагає понад 76 учасників із 18 регіонів України готувати проекти в режимі реального часу.

Перше заняття дозволило учасникам розібратися у 3-х питаннях:

Хто такі і чого хочуть донори, надаючи фінансування на наші проекти?

Що таке проекти та гранти?

Як ефективно й ефектно представити свою організацію донорам, щоб заохотити їх до співпраці?

За результатами віртуального заняття усі учасники отримали стартову базу даних донорських організацій, які підтримують проекти неприбуткових організацій. А також рекомендації щодо підготовки презентації організації, що звертатися до донорів за підтримкою проектів.

Якщо ви бажаєте долучитися – будь ласка реєструйтеся – тут​ http://goo.gl/Luhyzd​.

Деталі за номером 063.391.25.96

Після реєстрації вам буде надіслано відео-курс та всі матеріали, які допоможуть виконати всі завдання з підготовки розділів проекту.

Наступне заняття 16 листопада 2016 року о 19.00 годині відповість на питання: як описати проблему, таким чином, щоб переконати донора та групи зацікавлених сторін до вирішення шляхом надання необхідних нашій організацій ресурсів?

Курс підготовки проекту в режимі реального часу триватиме до 27 листопада включно. Залишилося пройти ще 9 етапів.

Усі учасники мають можливість консультуватися з підготовки проекту. Отримують, крім щоденних розсилок матеріалів, книгу Р. Краплича «Проекти й управління ними» та відеозапис усіх 10 занять вебінару «100% успішний проект».

З  ініціативи модератора вебінарно-дистанційного навчання Сергія Гутюка Фундація імені князів благодійників Острозьких до кінця 2016 року планує охопити навчаннями з фандрейзингу, соціального підприємництва та соціальної відповідальності бізнесу не менше 10 000 учасників.

 

Разом залучимо необхідні ресурси, щоб робити життя українців кращим.

Допомагаючи українцям – допомагаємо Україні.

Будь ласка реєструйтеся – тут​ http://goo.gl/Luhyzd​.

Деталі за номером 063.391.25.96

You must be logged in to post a comment Login