20 фактів про 20 років діяльності ІСКМ

Filed under Новини, Статті

15 листопада 2001 року Інститут соціокультурного менеджменту було офіційно зареєстровано. Тож, сьогодні 15 листопада 2021 року святкуємо свої 20 років. Нижче пропонуємо деякі факти до нашого дня народження!

Факт 1 – Ми існуємо з 1999 року. Спочатку як Центр підтримки творчих ініціатив. А 15 листопада 2001 року – офіційно-зареєстровано громадську організацію «Інститут соціокультурного менеджменту».

Факт 2 – Наш девіз: “Ми змінюємо людей – люди змінюють громади”.

Факт 3 – Наша команда – це досвідчені консультанти та експертки, залучені тренери та тренерки, які представляють відомі громадські організації Україні.

Факт 4 – Свою місію вбачаємо у сприянні демократичній трансформації українського суспільства шляхом підтримки розвитку місцевих громад, незалежного інформаційного простору та інтеграційних процесів на локальному рівні.

Факт 5 – Що ми робимо: реалізуємо навчальні освітні програми; розробляємо навчально-методичні посібники; проводимо дослідження; інформуємо цільову аудиторію(тематичні Інтернет сторінки, бюлетені, прес-конференції).

Факт 6 – Наша цільова аудиторія – громадські активісти та активістки, представники та представниці закладів культури, освіти, засобів масової інформації.

Факт 7 – Головна мета – розвиток громад. Під розвитком громад ми бачимо розвиток людей. Індикатором виміру розвитку людей є рівень соціального капіталу. Рівень соціального капіталу – це рівень довіри між людьми.

Факт 8 – Ми реалізували 34 проєкти за фінансової підтримки міжнародних донорських організацій, держави, бізнесу та громадян.

Факт 9 – Розробили та розповсюдили 58 видань: навчально-методичні посібники та інші видання, які відповідають принципу академічної доброчесності.

Факт 10 – 22 роки розповсюджуємо офіційно-зареєстроване друковане видання – інформаційний бюлетень “НДО-Інформ”.

Факт 11 – На сьогодні журнал налічує 60 випусків у електронному та друкованому форматах.

Факт 12 – Провели 201 захід (тренінги, конференції, семінари тощо).

Факт 13 – В цих заходах взяли участь 3 978 учасників та учасниць.

Факт 14 – Видано та розповсюджено 4 видання – гайди тренінгів.

Факт 15 – Тематики гайдів: Анімація громадської діяльності; Розвиток громадських ініціатив в епоху діджиталізації; Громадянська освіта жінок місцевих громад; Активізація населення щодо розвитку громади; Профілактика, запобігання та допомога дітям, що постраждали від насилля; Командоутворення. Разом до успіху.

Факт 16 – Індекс бібліографічних посилань на видання складає 226 посилань (за даним Google-Академії).

Факт 17 – Кількість матеріалів у традиційних ЗМІ (статті у газетах та журналах; сюжети, випущених у теле/радіо ефірах) складає 444.

Факт 18 – 1 304 інформаційних матеріалів у мережі Інтернет (інформаційні сайти, соціальні мережі, відеохостинг YouTube).

Факт 19 – Освітніми проєктами охоплено всі області України.

Факт 20 – Про ефективну роботу свідчать Відгуки про діяльність 

Далі буде…

Слідкуйте за нашими новинами на сайті, або на сторінці у мережі Facebook

You must be logged in to post a comment Login