45 тренінгів з фандрейзингу підтримано МОМ

Filed under Новини

Тернівка_3Протягом жовтня-листопада 2018 року до команди тренерів-консультантів Фонду громади Житомира долучається голова Ради директорів Фундації імені князів-благодійників Острозьких Руслан Краплич, який проводить 17 курсів фандрейзингу за методою, розробленою Фундацією Острозьких. Тренінги “Іструменти фандрейзингу та профілактика професійного вигорання” проводяться в рамках проекту “Сприяння відбудові та сталому розв’язанню проблем ВПО та постраждалого від конфлікту населення в Україні”, що фінансується Європейським Союзом та виконується Міжнародною організацією міграції (МОМ).

Жанна Соловйова, керівник Фонду громади Житомира: «Щоб допомогти людям, які були змушені полишити свої домівки у зв’язку з анексією Криму та бойовими діями на сході України, Фонд громади Житомира/Zhytomyr Community Fund долучився до реалізації масштабного проекту із фандрейзингу та подолання професійного вигорання.

Своїми знаннями з діляться досвідчені тренери, серед яких є і вимушені переселенці, які змогли розпочати власний бізнес після переїзду з окупованих територій.

Проект охопить 20 регіонів України, тренінги пройдуть 45 населених пунктах. Від початку жовтня наша команда побувала у Тернівці, Новомосковську Дніпропетровської області; Чугуєві, Новопокровці, Ізюмі, Балаклії, Куп’янську Харківської області, у Вінниці та в Полтаві».

За результатами навчань тренери-консультанти з фандрейзингу нададуть консультації з формування пропозицій до Міжнародної організації міграції (МОМ), від так, вдалі проекти можуть отримати по 90 000 грн, фінансової підтримки.

 

You must be logged in to post a comment Login