5-ий День Інформаційних технологій для НУО

Filed under Новини

22 березня 2013 року в Києві відбувся 5-ий День Інформаційних технологій для НУО, організований корпорацією Microsoft та Ресурсним центром ГУРТ. Подія була присвячена працевлаштуванню, волонтерству та підприємницькій діяльності серед молоді.

Олександра Чувакова, координатор соціальних проектів компанії «Microsoft Україна»:  “Як організатори, ми хотіли розказати учасникам про можливості, про те, що відбувається на ринку праці з одного боку, і з іншого боку на ринку підприємництва. Показати успішні кейси, як ми співпрацюємо з молоддю і дати учасникам повний спектр наших ініціатив для того, щоб під час роботи зі своїми цільовими аудиторіями відповідні громадські організації могли брати їх на озброєння. Надати можливість поспілкуватися з людьми, які досягли якогось успіху, які можуть дати  конкретні корисні поради в тій чи іншій галузі, яка стосується теми працевлаштування та підприємництва”.

На заході було презентовано низку успішних ініціатив та кейсів, зокрема Наталія Литвина, яка також є учасницею проекту “Школа громадської участі”, який реалізується Інститутом соціокультурного менеджменту за фінансової підтримки Фонду ім. Ч.С. Мотта, представила успішний кейс працевлаштування завдяки курсам центру IDEA.

Осман Гафаров презентував конкурс Imagine Cup від Microsoft, а Ольга Кудієнко представила проект “Таблєточки”.

Медіапартнер заходу – Ресурсний Центр ГУРТ, де ви можете знайти більше інформації про захід, а також фото- та відеозвіти.

You must be logged in to post a comment Login