7 порад як створити Центри місцевої активності

Filed under Відео

19 березня представники Пирятинського району (Полтавської області ) та Допропілля (Донецької області) обговорили питання “Як створити Центр місцевої активності у приміщенні Будинку культури”.

РГО “Жіночі ініціативи” та начальник відділу культури Пирятинської РДА – Тамара Білоброва поділилася досвідом створення та функціонування Центру громадської активності, що функціонує в Пирятинському районі.

Від Допропілля на зустрічі були: Володимир Орос (громадська організація “Добропільський центр молоді “Добро”), Людмила Білоус – начальник відділу культури Добропільської міської ради, Олена Ладченко, Директор Добропільської ЦБС, Михайло Маслюков, заступник міського голови, Віталій Шевченко та інші.

Запрошені експерти:
Науковий співробітник Українського центру культурних досліджень, незалежний експерт з питань культурної політики Світлана Пахлова та заступник директора Львівського регіонального представицтва Українського фонду соціальних інвестицій Наталія Датченко.

Представники громадських організацій мають можливість брати участь у радіо- та відеоефірах в online проекті “Події в третьому секторі” у форматі інформаційних радіо та відеопрограм

Інші ефіри Інституту розвитку креативних технологій та Мас Медіа Ви можете прослухати і переглянути на сайті Ukraine Social Community http://ukrainasocial.ning.com/

You must be logged in to post a comment Login