Актуальна освіта

Filed under Новини, Статті

DSC_0209_117 лютого 2018 року в бізнес-центрі “Ельворті”, у м.Кропивницький Кіровоградської області в рамках проекту Інституту соціокультурного менеджменту (ІСКМ) “Залучення через освіту”* пройшов круглий стіл “Громадянська освіта жінок локальних громад”, де йшла мова про розробку актуальної програми навчання громадянській освіті жінок невеличких міст та сіл, а також, як використати заклад культури як платформу для розвитку.

На заході були присутні 10 представників та представниць громадського сектору Кіровоградської області та міста Кропивницький. Учасникам та учасницям були представлені висновки фокус-груп, які були проведени ІСКМ в рамках проекту в січні 2018 року. В ході заходу кожний мав змогу внести свої доповнення та пропозиції до навчальної програми.

*Проект “Залучення через освіту” реалізується ІСКМ в рамках «Програми сприяння громадській активності «Долучайся!»», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та здійснюється Pact в Україні. Зміст статті є винятковою відповідальністю Pact та його партнерів i не обов’язково відображає погляди Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) або уряду США.

You must be logged in to post a comment Login