Актуально: успішні практики розвитку громад та благодійності

Filed under Новини

Незабаром вийде з друку новий номер «НДО-Інформ» №1(46), 2012*, який видається громадською організацією Інститут соціокультурного менеджменту. У номері зібрані цікаві технології та практики розвитку територіальних громад як в Україні, так і закордоном.

У статті «Розширюючи горизонти» читайте про враження від візиту до Росії на «V Міжнародний форум соціальних аніматорів» Марії Калашнік, координатора проекту «Школа громадської участі». Стаття «Головне – не боятися сміливої мрії» розповість про те як пристоличне місто Ірпінь змогло підняти рівень культурного дозвілля на дуже високий рівень за дуже короткий час.

Також у номері ви зможете більш детальніше ознайомитися із проектом Інституту соціокультурного менеджменту «Школа громадської участі» та першими кроками її учасників.

Також у номері на актуальні питання розвитку громадянського суспільства в Україні відповідають громадські діячі у сфері культури та розвитку громад, детальніше у матеріалі «Коротко про актуальне».

Корисною для читачів також стане інформація про нові можливості, які створює Західно-Український Ресурсний Центр для розвитку місцевих громад. Дізнайтеся більше зі статті «Будуючи міцну громаду».

Якщо ви бажаєте отримати бюлетень напишіть офіційного листа-запита із обґрунтуванням його використання на електронну пошту adm.iscm@gmail.com. Видання розповсюджується безкоштовно.

* Публікація «НДО-Інформ» №1(46), 2012 була здійснена в рамках проекту «Школа громадської участі» за фінансової підтримки Фонду ім. Ч.С. Мотта.

You must be logged in to post a comment Login