Активна молодь покращує життя м. Дубно та його громадян

Filed under Новини

АктДубно12 серпня 2017 року на Острівку м Дубно було встановлено 7 смітників. Незабаром біля них також з’являться зручні лавочки.
22-річний дубенчанин Кирило Надеїн та його молода команда, нещодавно організували очищення берега біля річки Іква, на Острівку. Вони реалізують проект за конкурсом мікро-проектів від Громадського товариства інвалідів з дитинства “Доброчин” та Фундації князів-благодійників Острозьких в рамках програми “Школа активного громадянина”, який підтриманий Українським Католицьким Університетом та Фондом Чарльза Стюарта Мотта.
За проектом були виділені кошти на виготовлення та встановлення смітників, частково профінансоване виготовлення лавочок та друк інформаційних буклетів з метою залучення дубенчан до спільної праці на Острівку.
Наразі смітники вже встановлені, на черзі – лавочки. Тож поступово, завдяки небайдужості та активності дубенчан Острівок стає все більш комфортнішим для жителів та гостей міста.
АктДубно2Кирило Надеїн:
– Майбутнє нашого міста в наших руках! І чи воно буде занепадати, чи процвітати, – залежить від нас. Нам з вами тут жити, і те, що ми залишимо після себе, вирішується саме зараз. Закликаю об’єднуватися, допомагати один одному, показувати хороший приклад для наслідування та приносити користь своєму місту.

You must be logged in to post a comment Login