Кіровоградці тепер знають куди здати відпрацьовані батарейки

Filed under Новини

23 червня 2013 року у приміщенні Кіровоградського прес-клубу відбулася презентація проекту «Здай батарейку – врятуй крота!». Зокрема було представлено інтерактивну карту пунктів прийому батарейок у м. Кіровоград та області. На сьогоднішній момент на карті вже позначено 16 пунктів у місті та 4 у інших населених пунктах області.

Також було оголошено конкурс на найкращий діючий контейнер для батарейок. Основним критерієм оцінки якого буде яскравість та привернення уваги. Для того, щоб взяти участь у конкурсі необхідно із 20 серпня по 20 вересня надіслати фото контейнеру із зазначенням контактних даних відповідальної за контейнер особи на електронну скриньку – konkurs.kirovograd@gmail.com.

Серед виступаючих на прес-конференції були як ініціатори акції – Марія Калашнік (Інститут соціокультурного менеджменту) та Юрій Терещенко (Магазин «Офіс-майстер»), так і гості, які поділилися власним досвідом збору відпрацьованих батарейок. Зокрема, Леонід Жовтило, заступник голови Маловисківської районної ради, розповів про ініціативу «Наше місто – Мала Виска. Наше місто – чистий дім». В рамках ініціативи був запущений проект і по організації пунктів прийому батарейок.  Такі пункти було відкрито у бібліотеці та місцевих магазинах.

Кожен бажаючий долучитися до акції чи додати пункт на карту може звернутися до організаторів акції.

Марія Калашнік

Фото – Андрій Крившенко

You must be logged in to post a comment Login