Бібліотечна міні-школа «Вулик»

Filed under Новини

З 31 липня – 1 серпня 2013 року фахівці кіровоградської бібліотеки ім. А.П. Гайдара на чолі з її керівництвом взяли участь дводенному міжрегіональному бібліотечному ярмарку «Бібліотечні інновації для громад: створюємо майбутнє», що проходив у м. Вінниця.
Обласна бібліотека для дітей ім. А. П. Гайдара презентувала довгостроковий проект «Бібліотечна міні-школа «Вулик», який є центром інформаційної підтримки та організації спільного дозвілля дітей з особливими потребами та їх однолітків.
Ідея створення цього проекту виникла саме тоді, коли бібліотекарі, які обслуговують дітей з особливими потребами зрозуміли, що до цієї категорії читачів потрібен особливий підхід, а саме: доступність отримання інформації, комунікативна соціалізація, надання бібліотечних послуг у новому форматі.
Головні герої діючої міні-школи «Вулик» – ростові ляльки-читайлики Калинка і Тарасик та вчителька – бджілка Даринка. Заняття проводяться у формі розважально-ігрових програм, театралізованих дійств, а ще головні герої читають дітям книжки, знайомлять з комп’ютерною грамотністю, створюють усі умови для безбар’єрного доступу дітей до бібліотечних та інформаційних ресурсів, у тому числі з використанням мережі Інтернет.

You must be logged in to post a comment Login