Благодійний аукціон: роблячи добро ви отримуєте набагато більше

Filed under Новини

В підтримку дітей з 11 школи м. Стрий відбудеться у всесвітній день «дякую» відбудеться Благодійний вечір та аукціон для створення сенсорної кімнати (розвиваючої та ігрової) для вихованців початкової 11 школи де в рамках інклюзивної освіти вони навчаються. Благодійний вечір відбудеться 11 січня в м. Стрий в ресторані Версаль початок о 17.00. Діти з особливими потребами скажуть своє дякую кожному хто їх підтримав.       

Подарунки на аукціон створювали діти, молодь, дорослі, –  як професійні митці так і аматори. До аукціону долучились Львівські художники Член Національної Спілки Художників України Петро Сметана, Єлєна Якімова, Наталія Дмитрик, також долучились художники Дрогобича та Стрия. Долучиться і художнє училище зокрема Мельник, Задорецька, Берездецька та інші та їх учні. Долучились діти гімназії, які зробили шопку та їх вчитель Мирон Довганич, діти сиротинця, які разом з волонтери зробили підсвічники на майстер класі Наталі Корбут. Також долучились організації з інших міст України (Львова, Дрогобича, Армянська, Пирятина, Франківська …). UniCredit Bank передав комплект пам’ятних медалей на аукціон, Мар’ян Сявавко сувенірні ключі від міста Стрия….

В програмі концерт, дитячі розваги, благодійний аукціон, тепла атмосфера та подарунки.  

Ви також можете зробити свій вклад на підтримку даної акції. Запрошуємо до партнерства.

Для нас важлива Ваша підтримка.   Вклад кожного важливий – вклад багатьох дієвий.

 Кошти можна перерахувати на рахунок організації, як благодійну допомогу безповоротній доброчинний вклад:  п/р 26003241343001 СВ ЗГРУКБ “Приватбанк” МФО 325321 код  ЄДРПО: 25254090.

Ви можете зробити свій вклад лотами на аукціон чи зробити подарунки дітям (розвиваючі іграшки, елементи сенсорної кімнати), тощо.

Ви можете порекомендувати зробити свій вклад і іншим.

Джерело: http://molod-stryi.at.ua

One Response to Благодійний аукціон: роблячи добро ви отримуєте набагато більше

You must be logged in to post a comment Login