Будуємо мости добросусідства

Filed under Новини

Робота в командах

Триває проект «Побудова мостів між некомерційними організаціями, бізнес спільнотами та ЗМІ з Молдови, України, Росії для попередження конфлікту в Придністровї», який Фонд «Нова Євразія» реалізує в партнерстві с фондами «Східна  Європа-Молдова» та «Східна Європа-Україна».

У рамках проекту 29-31 жовтня в Москві пройшов тренінг для представників НКО країн, що беруть участь у проекті. У складі української делегації на тренінгу були присутні – Лев Абрамов, директор Інституту соціокультурного менеджменту, м. Кіровоград, Анатолій Тобілко, голова правління ГО «Громадська студія», м. Вінниця, Андрій Круп’як, Товариство Лева, м. Львів, Віктор Осташ, Агенство місцевого економічного розвитку, м. Бурштин, Івано-Франківська обл., Володимир Алавацький, ГО «Союз підприємців Болградського району «Моноліт», м. Болград, Одеська обл.

Московський тренінг «Організація комунікацій та взаємодії НКО з засобами масової інформації» став завершальним у серії навчальних сесій для учасників проекту. Щільний графік роботи дозволив учасникам розробити і обговорити модельні плани PR-кампанії , презентації діяльності НКО , роботи з репортерами на заході , а також придбати навички складання анонсів та прес -релізів. Чимало часу на тренінгу було приділено і роботі зі стейкхолдерами .

Робота в командах

У ході групової командної роботи всі учасники не лише познайомилися один з одним , але й змогли розробити ідеї майбутніх спільних проектів.

Презентація підсумків групової роботи «Простір НКО»: Україна

Ведучі тренінгу Совдагаров Родіон Сергійович – радник фонду “Нова Євразія”, керівник консалтингової групи “Sovdagarov HR services” і Жедяєв Олег Євгенієвич – заступник голови Комітету у справах національностей Парламенту Карачаєво – Черкеської Республіки дали високу оцінку підготовки учасників та їх мотивації на спільну проектну діяльність . Керівник проекту Надія Аленіна разом з експертами-тренерами висловлює надію , що цікаві ідеї та задуми, народжені в ході тренінгу, зможуть бути доопрацьовані і реалізовані в соціально значимі проекти в ході майбутніх зустрічей в Молдові, навчальних виїздів до європейських країн.

Джерело: Фонд Нова Євразія

You must be logged in to post a comment Login