Четвероногі стиляги

Filed under Новини

IMG_88037 липня 2016 року у Кіровоградському обласному художньому музеї у рамках «Творчої майстерні» був проведений майстер-клас зі стилізації  «Четвероногі стиляги».

Майстер-клас «Четвероногі стиляги» було присвячено стилізації природних форм, а саме малюванню жителів тваринного світу. Учасники майстер-класу зображували казкових тваринок, змінюючи та стилізуючи їх із запропонованих фотокарток.IMG_8816

Стилізація – це процес узагальнення предмета за формою та кольором, метою якого є підкреслення найвиразніших рис. Для неї характерні узагальнення форми, спрощення конструкції, зміна характеру форми на декоративну, перетворення об’ємної форми на площинну.

У своїх роботах відвідувачі творчо опрацювали образи тваринок, створюючи якісно нових істот незвичайних кольорів та форм, а також придумували історію та сюжет у своїх композиціях.

IMG_8813Результатом майстер-класу стали власноруч намальовані картини, у яких юним худождникам вдалося втілити атмосферу незабутньої казки і дитячого свята.

Дуже приємно, що учасники у своїх роботах  не просто розкрили тему заходу, а  створили цілі міні-світи, кожен зі своєю історією: велетень кіт, що сидить у засідці посеред лісу, черепаха, що подорожує світом та сова, що здійснила смачний наліт на яблуневе дерево. Дивишся на них і стає дійсно цікаво, що ж буде далі.

Споглядати такі роботи по-справжньому весело!

 

Богдан Мороз – художник І категорії відділу музею картинної галереї Петра Оссовського «Світ і Вітчизна»

You must be logged in to post a comment Login