Чому ОТГ потрібна система комунікації з громадою?

Filed under Новини

Суми10-11 липня 2017 року, у м. Суми, на запрошення Регіонального ХАБу для Центральної України «Підтримка реформи децентралізації в Україні» програми «ULEAD з Європою» за допомогою Руслана Краплича та методи Фундації імені князів-благодійників Острозьких, 15 представників від 5 ОТГ опрацьовували елементи системи комунікативних зв’язків на базі Центру розвитку місцевого самоврядування при підтримці Програми для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку «U-LEAD з Європою».

Люди не цінують зроблене місцевим самоврядуванням, бо не беруть участі у творені спільного добра громади. А не беруть участі, бо їх не залучають. І, навіть, не інформують про проблему, наміри її вирішити, початок і розвиток дій із вирішення, досягнуті результати чи невдачі (звіт).

Чи можемо ми ощасливити людей без їх участі? Це так як хірургам оперувати пацієнта без самого пацієнта!

Чи є у наших місцевих само врядувань фірмовий стиль?

Чи внесли наші громади доповнення до статей про громаду у «Вікепедію»? Чи зареєстровані сайти громад у пошукових системах і чи є хоча б щось на них англійською мовою?

Суми3Адже місцеве самоврядування має дбати не лише про участь громади у її розвитку, але й залучення грантів та інвестицій. Чи можемо ми залучати без зв’язків і комунікації?

В ході навчань Руслан Краплич ділився досвідом організації прес-конференцій, написання прес-релізів, доцільності прес-турів, VIP-ініціацій і загальних правил спілкування з журналістами і творення інформаційних приводів. Учасники опрацювали кола зв’язків й інструменти їх забезпечення та Стенфордську модель комунікації. Підготували ключові та стратегічні повідомлення. Виробили правила публічного виступу, навчившись виступати без страху. Обмінялися досвідом підтримки добрих стосунків з різними цільовими групами громади. Кожен з учасників підготував план роботи з комунікування із громадою та підготує презентацію громади для потенційних партнерів й інвесторів.

Протягом серпня-вересня 2017 року за підтримки Програми для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку «U-LEAD з Європою» Р. Крапличем та Фундацією Острозьких буде надано учасникам додаткові он-лайн консультації та проведено ще 2 подібних навчання у Чернігові та Харкові.

You must be logged in to post a comment Login