Чому потрібно мотивувати команду й волонтерів?

Filed under Новини

АДУрк20-21 січня 2017 року Руслан Краплич з використанням досвіду та методики Фундації імені князів-благодійників провів курс побудови ефективної команди та робота з волонтерами за підтримки ІСАР-Єднання для 11 представників Міжнародного благодійного фонду «Асоціація допомоги Україні».

Під час занять учасники обговорили: для чого волонтери потрібні організації, чому люди зголошуються та чому залишають нашу організацію, як слід залучати, мотивувати, управляти, оцінювати роботу команди і здійснювати ротації, якими є фази розвитку команди та динаміка кар’єрного зростання волонтерів, якими є стратегії залучення волонтерів і працівників?

Окрім цього, було опрацьовано ряд інструкцій для працівників й волонтерів, яким доручається виконання серйозних завдань.

Роботу  над посадовими інструкціями й стандартами праці, у новій організаційній схемі із використанням елементів розділеного управління, буде продовжено.

Супровід цій роботі надасть  Фундація Острозьких і Р. Краплич.

 

Міжнародний благодійний фонд «Асоціація допомоги Україні» протягом 2014-2016 рр, організував порятунок життів і протезування за кордоном більше 400 важкопоранених бійців, а також постачання медикаментами й сучасним обладнанням понад 200 шпиталів і лікарень України.

 

You must be logged in to post a comment Login