Чому публічний виступ має бути досконалим?

Filed under Новини

18грудня113-14 грудня 2016 року на базі Академії ДТЕК в м. Київ,  у рамках проекту «Розвиток незалежних громад з місто утворюючими підприємствами» за методою Фундації імені князів-благодійників Острозьких тренери-консультанти Руслана Кашина та Руслан Краплич провели курс з вдосконалення публічних виступів для 27 лідерів громадської дії (депутатів, громадських активістів) із 14 громад 7 областей України.

В ході занять учасники перетворилися на справжню команду однодумців, які прагнуть розвивати громади та забезпечити якісну децентралізацію шляхом вдосконалення системи врядування й бюджетування за участі об’єднаних територіальних громад.18грудня

Надзвичайно важливо кожному агенту позитивних суспільних змін уміти гуртувати навколо себе однодумців. Тому, щоб переконати громадян реалізувати свої ідеї покращення життя важливо блискуче виступати перед групами людей та медіа. Цьому власне навчалися та вдосконалювалися учасники чергового навчання.

У січні 2017 року ще 25-27 учасників прибудуть на подібне навчання із 14 громад 7 регіонів України. І невдовзі ми зможемо побачити відеозаписи їх виступів під час публічних подій у соціальних мережах.

You must be logged in to post a comment Login