Чому розвиває Волонтерство Карітас Спес в Україні?

Filed under Новини

волонтерствоКС324-25 квітня 2019 року на базі оздоровчого табору Карітас Спес в с. Яблуниця Івано-Франківської області, за методою та з використанням досвіду Фундації імені князів-благодійників Острозьких, Руслан Краплич провів навчання з «Управління діяльністю волонтерів і персоналу» для 20 регіональних директорів, працівників і волонтерів Карітас Спес в Україні, в рамках проекту посилення спроможності, що підтриманий Фондом німецьких католиків «Реновабіс».

В ході навчань учасники визначили: чому їх організації потрібні волонтери? Як і де їх залучати та мотивувати? Якою має бути стратегія рекрутації та ротації волонтерів і персоналу? Як ставити досяжні завдання та супроводжувати їх виконання волонтерами?

Релігійна Місія Карітас Спес в Україні провадить соціальні служіння у громадах Римської Католицької Церкви в Україні. Основна діяльність забезпечується руками та добрими помислами волонтерів. Людей, які за покликом серця роблять добрі справи.

Від тепер робота в місцевих та регіональних осередках Карітас Спес в Україні буде більш професійною і такою, що стане привабливою й цікавою для волонтерів, і не лише корисною для бенефіціарів.

Зі свого боку, Фундація Острозьких та Руслан Краплич продовжать консультування учасників навчань і відповідальних за працю з волонтерами у Каіртас Спес в Україні.

 

You must be logged in to post a comment Login