Чим живе прифронтове м. Курахове?

Filed under Новини

Курахово29-30 червня 2016 року, за методою Фундації імені князів-благодійників Острозьких, Руслан Краплич в м. Курахове Марїнського району Донецької області, в рамках проекту «Розвиток незалежних громад у містах з «містоутворюючими» підприємствами», підтриманого консорціумом донорів і ДТЕК, провів курс «Організація проектів» для 21 лідер громадської дії (з числа депутатів міської ради, працівників міськвиконкому, громадських активістів, підприємців).

В ході навчань учасники працювали над проектами забезпечення питною водою селища (мікрорайону) Іллінка в якому мешкає понад 800 громадян; забезпечення тимчасово переміщених осіб та сімей Курахове можливістю працювати  шляхом відновлення роботи дитячого садочка для 200 дітей, що дозволить лише в дошкільному закладі працевлаштувати не менше 60 працівників (переважно жінок); зменшити рівень загрози від бездомних тварин, які мігрували із зони проведення бойових дій.

Надалі протягом липня-жовтня 2016 року Фундація імені князів-благодійників Острозьких надасть додаткові консультації з якісної підготовки та реалізації вищевказаний й інших проектів, а також проведе додаткові навчання з ефективного врядування та зв’язків з громадськістю.

Тож, не зважаючи на гул землі від канонад, які чуються зі сторони обстрілюваної терористами Марїнки, громада міста Курахове, прагнучи миру, вирішує проблеми і потреби громадян (число яких збільшилося у зв’язку з переселенням із окупованих територій) та будує плани на майбутнє.

You must be logged in to post a comment Login