День Інформаційних Технологій для НУО-4

Filed under Новини

 25 листопада компанія «Майкрософт Україна» провела уже традиційний захід «День Інформаційних Технологій для НУО-4» в м. Києві. У заході взяли участь більше 100 представників громадських організацій із всієї України.

Захід мав за мету донести до громадських активістів як інформаційні технології підвищують ефективність НУО. Наприклад, Юрій Омельченко, директор департаменту із захисту інтелектуальної власності,  розповів які юридичні та технічні ризики несе за собою використання контрафактного програмного забезпечення. Олександра Чувакова повідомила, що всі бажаючі громадські організації можуть безкоштовно отримати програмне забезпечення для використання на комп’ютерах, що знаходяться на балансі організації. Для цього необхідно зайти на сайт Майкрософт Україна www.microsoft.ua/ngosoftware та дізнатися детальніше про програму.

Представники ГО отримали знання про хмарні технології та як вони можуть полегшити продуктивність роботи. Слухачі отримали інформацію про Outlook 2010 як засіб підвищення особистої та командної ефективності, про складання бюджетів та фінансових звітів у Excel 2010 та наочно побачили як створювати ефективні презентації та бути успішним спікером завдяки продуктам Майкрософт.

Слухачі дізналися також про нове рішення для громадських організацій – Sharepoint, що може бути використаним як платформа для розробки сайту та ефективний засіб документообігу.

Дуже багато цікавих технологій були представлені на огляд присутнім, тож кожен поїхав додому з новими ідеями та планами на майбутню роботу.

You must be logged in to post a comment Login