День сім’ї у Центрі місцевої активності

Filed under Новини

10 липня в Центрі місцевої активності Первомайського району м.Кірова (Росія) в мікрорайоні «Домобудівник» пройшло свято, присвячене Дню родини, любові і вірності, що відзначається в Росії 8 липня, в якому взяло участь понад 60 осіб.

Молодятам і сім’ям з великим життєвим досвідом в честь свята представники територіального управління та депутатів подарували пам’ятні сувеніри та подарунки.

У рамках заходу пройшла ігрова програма. Діти і дорослі відгадували загадки про сім’ю і родинних зв’язках, вправлялися в прислів’ях та приказках, на великій паперової ромашці – символі свята – писали і малювали відповідь на питання «Що таке сім’я?». Після інтелектуальних завдань жителі: діти і дорослі брали участь у сімейних веселих стартах: бігали, стрибали, скакали, готували імпровізований суп і всією командою тягнули ріпку. Вболівальники теж не залишалися байдужими, активно підтримували всіх гравців.

Після активного відпочинку все дружно пили чай з цукерками, пригощалися смачними пирогами і піцой, спеченої дбайливими мешканцями мікрорайону.

На заході усі присутні дізналися про історію свята, приємно провели час у колі сім’ї, поспілкувалися з сусідами і, звичайно ж, отримали величезний заряд позитивної енергії.

Джерело: http://rucal.ru/news/2012/07/16/1203/

Переклад: Марія Калашнік.

You must be logged in to post a comment Login