До яких «Гарних справ» прагне міжнародний фонд?

Filed under Новини

ГарніСправи120-21 вересня 2017 року у м. Київ, Руслан Краплич за методою та з використанням досвіду Фундації імені князів-благодійників Острозьких провів курс зі стратегічного планування для керівників напрямків Міжнародного благодійного фонду «Гарних справ» за підтримки ІСАР-Єднання.

В ході занять учасники розібралися в етапах стратегічного планування, актуалізували Місію фонду, підготувалися до обговорення Візі (бачення майбутнього) фонду до 2022 р, з членами Піклувальної ради та Волонтерами, проаналізували поточний стан справ та фактори впливу на майбутнє, поставили досяжні цілі та спланували їх досягнення на основі змін в організаційній структурі, що відбудуться до кінця поточного року.

За стратегічним планом, МБФ «Гарних справ» і надалі допомагатиме громадянам та сім’ям у складних життєвих обставинах, здійснюватиме лідерство служіння та розвиватиме інтелект молоді, що збудує краще життя в Україні та запропонує Світові інновації у благодійництві та соціальній роботі.

Невдовзі, коли під супроводом Р. Краплича та Фундації Острозьких, стратегічний план МБФ «Гарних справ» буде оформлено, відбудеться додатковий курс із фандрейзингу, після якого стратегічний план доповниться планом дій із побудови фінансової життєздатності МБФ «Гарних справ».

You must be logged in to post a comment Login