До яких проектів готується Луганщина?

Filed under Новини, Статті

СеверПроект26-28 лютого 2018 року у м. Сєверодонецьку за підтримки Форуму НДО на базі благодійної організації Карітас Сєверодонецк , з використанням досвіду та за методою Фундації імені князів-благодійників Острозьких Руслан Краплич провів курс з підготовки й управління проектами, що підтримуються вітчизняними й міжнародними донорами для 19 представників громадських організацій із 5 міст Луганщини, організований ВГО «Клас».

 

В ході занять учасники опрацювали дерево проблеми. Навчилися  розмежовувати наслідки та причини виникнення суспільних, екологічних, економічних проблем. Отримали навички формулювання мети і завдань. Розібралися у складанні матриці дій, методів, результатів та їх моніторингу. Розібрали приклади застосування технологічних і психологічних інновацій. Опрацювали підходи до формування збалансованого і коректного бюджету проектів.

Важливим було визначити підходи до якісної підготовки проектів. І отримати розуміння донорів.

Окремі учасники отримали консультації щодо проектів, які ними розробляються.

 

СеверПроект3Значна частина проектів, які обговорювалися в ході навчань, присвячена адаптації, працевлаштуванню та соціальному підприємництву тимчасово переміщених осіб (ТПО). Немало проектів присвячено розвитку територіальних громад, особливо сіл. Чимало зусиль учасники приклали до розробки проектів з профілактики масових захворювань, поширенню здорового способу життя й людям із інвалідністю та їх родинам.

 

Надалі Руслан Краплич і Фундація імені князів-благодійників Острозьких надаватимуть супровід у підготовці й ефективній реалізації проектів громадським організаціям Луганщини.

You must be logged in to post a comment Login