Допоможе селянам бібліотека

Filed under Новини

В місті Приморську Запорізької області в рамках роботи Інформаційно-консультаційного центру при Приморській районній бібліотеці кожного тижня продовжував роботу культурно-просвітницький кіноклуб для дорослих та дітей.

21 грудня 2011 року були проведені святкові заняття культурно-просвітницького дитячого кіноклубу.

Разом із дорослими біля 60 учнів двох місцевих шкіл  міста з задоволенням переглянули новорічну фільм-казку заслуженого режисера Олександра Артуровича Роу «Морозко», яка відзначена численними нагородами міжнародних інституцій кіно у тому числі за кіносценарій для сімейного перегляду. Представники Благодійного фонду «Олександрівський» провели заняття за новорічною тематикою, розповіли дітям про народні традиції новорічних свят, познайомили присутніх із етнічною музикою народів інших країн світу. Юні учасники кіноклубу розповіли про свої творчі досягнення, на які їх надихнули заняття у кіноклубі. Так біля 10 дітей почали відвідувати творчі дитячі гуртки: з малювання, займатися у танцювальному гуртку, співати. Всі діти-учасники кіноклубу отримали святкові дарунки від Святого Миколая.

Багато теплих слів подяки організаторами кіноклубу висловили педагоги, що опікуються своїми підопічними. Вчителька 3-го класу середньої школи №1 Корчак Наталя Ігорівна відзначили велику педагогічну цінність відвідувань кіноклубу дітьми та сприяння розвитку їх творчості.

Ще два класи юних шанувальників кіномистецтва відвідали «святкові засідання» кіноклубу наступного дня та також отримали новорічні подарунки.

Діяльність  Центру здійснюється в рамках проекту «Допоможе селянам бібліотека», який реалізується Благодійним фондом «Олександрівський» (м. Запоріжжя) за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».

Пічкур Наталія

БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД “ОЛЕКСАНДРІВСЬКИЙ”

You must be logged in to post a comment Login