Допоможе селянам бібліотека

Filed under Новини

15 вересня 2011 року в місті Приморську Запорізької області  відбулося урочисте відкриття інформаційно-консультаційного центру органічного землеробства та культурно-просвітницької діяльності.

Діяльність  Центру здійснюється в рамках проекту «Допоможе селянам бібліотека», який  був поданий Благодійним фондом «Олександрівський» (м.Запоріжжя) до участі в конкурсі «Перетворення закладів культури в осередки громадської активності та залучення творчих колективів до благодійництва» та отримав підтримку  Міжнародного фонду «Відродження». Головна мета проекту – допомогти мешканцям району виживати в кризу за рахунок своїх садиб, вирощування та реалізації сільськогосподарської сировини та залучити громади до вирішення проблем власними силами.

В заході прийняли участь мешканці Приморського району, представники місцевої влади, бізнесу, фермери, викладачі  та учні місцевих учбових закладів, партнери проекту «Допоможе селянам бібліотека», ЗМІ.

Під час заходу керівником проекту Наталією Пічкур та Головою правління БФ «Олександрівський» Світланою Самарською були проведені презентації проекту та головних напрямків діяльності відкритого на базі Приморської  районної бібліотеки інформаційно – консультаційного центру, оголошені програми роботи започаткованого Клубу органічного землеробства та культурно-просвітницького кіноклубу.  Керівник Запорізького обласного осередку Всеукраїнської громадської організації «Клуб органічного землеробства» Сергій Першин розповів про досвід роботи клубів у Запоріжжі, Києві та інших регіонах. Також зацікавив присутніх виступ наукового консультанта Запорізького кіноклубу «Восхождение» Кириченко Володимира. Для учасників заходу директор наукової бібліотеки ЗНУ, координатор Центру європейської інформації м. Запоріжжя Валентина Герасимова  провела презентацію ресурсів як наукової бібліотеки, так і Центру європейської інформації.

В рамках реалізації проекту «Допоможе селянам бібліотека» місцеві мешканці отримали в дарунок для власного користування  технічне обладнання, яке від тепер встановлене  в приміщенні читального залу бібліотеки,   можливість користуватися он-лайн послугами Інтернет та відеоматеріалами. Інформаційний центр Приморської бібліотеки отримав в дар від наукової бібліотеки ЗНУ та Центру європейської інформації м. Запоріжжя 176 примірників книжок різноманітної тематики, в т.ч. із євроінтеграції України.

Зустріч  відбувалася  в теплій дружній обстановці. За ініціативою мешканця району Володимира Корнієнко були продекламовані власні вірші, на завершенні зустрічі прозвучала пісня  «Квітка душа» народної артистки України Ніни Матвієнко, всі присутні були запрошені до чаю.

БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД «ОЛЕКСАНДРІВСЬКИЙ»
тел. (0612) 625227, 095 046 61 63, natalia.mail.gm@gmail.com

 

You must be logged in to post a comment Login