Дорога в «країну знань» має бути безпечною!

Filed under Новини

Державтоінспекція Чернігівської області спільно з Центром «Доброчин» розпочали Всеукраїнський тиждень безпеки дорожнього руху (12 – 18 листопада 2012 року) навчально-профілактичними заходами в сільських школах Чернігівщини.

Останнім часом однією з болючих проблем є дорожньо – транспортні пригоди за участю та з вини пішоходів, особливо дітей. Основними причинами ДТП є перехід у невстановленому місці, вихід на проїзну частину у неосвітлених місцях, а також недостатня видимість на автошляхах.

12 листопада 2012 року представники Державтоінспекції Чернігівської області на чолі з заступником начальника управління Олександром Моторним та представниками громадської організації «Доброчин» Олександром Підгорним і Наталією Дрозд завітали до шкіл сіл Ягідне та Красне Чернігівського району. Через ці села пролягає відрізок траси державного значення «Київ – Чернігів – Нові Яриловичи». Географічне розташування навчальних закладів в цих населених пунктах зобов’язує школярів майже щодня стикатися з потенційною небезпекою під час переходу проїзної частини дороги. Особлива небезпека полягає в тому, що школярі повертаються додому вже в сутінках.

Вартові доріг провели з школярами тематичне заняття з дотримання та неухильного виконання правил дорожнього руху. Учні переглянули тематичний фільм про досвід і культуру носіння світлоповертаючих елементів – «флікерів» школярами європейських країн.

Про властивості світлоповертача та його призначення розповів представник Центру «Доброчин», а заступник начальника управління Державтоінспекції на власному прикладі продемонстрував школярам де і  яким чином він повинен кріпитися, аби водій міг помітити пішохода в темну пору доби.

Наприкінці зустрічі кожен присутній школяр та їх вчителі отримали подарунки: світлоповертаючий елемент та тематичну книжку-розмальовку. Дітки, наповнені позитивних вражень, склали присягу завжди дотримуватись правил дорожнього руху, а керівництво навчальних закладів подякувало гостям за цікаву та таку необхідну роботу по профілактиці дитячого дорожньо-транспортного травматизму.

Завдяки таким профілактичним заходам тисячі дітей та дорослих зможуть безкоштовно отримати світлоповертаючі знаки і тим самим зберегти собі життя на дорозі. Така спільна діяльність ДАІ Чернігівщини та Центру «Доброчин» сприятиме зниженню травматизму та летальних наслідків на автошляхах області в темну пору доби.

 

You must be logged in to post a comment Login