«Дорожня Варта» виходить на патрулювання вулиць м. Чернігова та області.

Filed under Новини

За ініціативи  громадськості (ГО Народна Рада Чернігівщини), сприяння керівництва УМВС України в Чернігівській обл. та  УДАI УМВС України в Чернігівській області проходять спільні патрулювання працівників  ДАІ та членів комітету «Дорожня Варта» на дорогах Чернігівщини.

«Тестування» співпраці проходило з 11 по 13 квітня цього року. На початку пройшло загальне знайомство у навчальному класі УДАI, потім семінар для працівників роти дорожньо-патрульної служби. Навчання для членів комітету та працівників роти ДПС проводив Сергій Нестеренко, професійний адвокат та правозахисник. Перше чергування проходило вдень поблизу  пішохідних переходів. І що дивно – водії бачать працівників ДАІ і нахабно порушують правила дорожнього руху: не пропускають пішоходів, роблять обгін на пішохідному переході та інше. З такими порушниками проводились бесіди, як інспекторами, так і представниками комітету. В ніч на 12 квітня 12 представників Дорожньої Варти заступили на чергування спільно з працівниками спец. взводу супроводження роти ДПС  ДАІ. Результат вражає – тільки за 4 години нічного чергування  було затримано 5 водіїв за управління у нетверезому стані. Складено протоколи, транспортні засоби вилучено.

У суботу зранку 12 квітня було організовано чергування по вул. Комсомольська біля центрального ринку. Вперше, проїзна частина вулиці мала пристойний вигляд.  Приємно було чути від продавців, перехожих та водіїв щирі подяки про наведення ладу на цій проблемній ділянці дороги.

Сьогоднішнє відношення пересічних громадян до працівників правоохоронних органів носить специфічний характер. Спільною діяльністю ми наводимо лад на дорогах Чернігівщини та підвищуємо довіру водіїв та громадян-пішоходів  до служби ДАІ.

В чому сенс таких чергувань? Спільні чергування не дають можливості зловживати службовим становищем як працівнику ДАІ, так і затриманому «крутому» порушнику. Закон повинен працювати для всіх однаково!

Ось сумна статистика за останні 2 місяці по Чернігівській обл. Є над чим замислитись.

За 2 місяці

2013

2014

+/-

%

ДТП   

44

55

+11

+25%

Загинуло

7

9

+2

+28,6%

Травмовано

53

69

+16

+30,3%

 

Велика подяка підполковнику міліції Шавро Юрію, ВО заступника начальника управління ДАІ – начальника відділу організації роботи ДПС, за розуміння спільної співпраці та особисту участь у заходах.

 

Олександр Підгорний

ГО «Народна Рада Чернігівщини»

You must be logged in to post a comment Login