Друга частина “Школи позитивних змін” у Дніпропетровську

Filed under Новини

Що таке ефективний соціальний проект? Як організувати процес розробки проекту в команді?Такі питання виникають, бодай, в кожного, хто зтикається з темою “Розробка проектів”, адже всі бажають отримати позитивні результати від соєї роботи.
Саме цій темі була присвячена друга частина “Школи позитивних змін” у м.Дніпропетровськ. 7-8 лютого 2013 року. Учасники Школи пройшли тренінг “Ефективний соціальний проект: як організувати процес розробки проекту в команді”. Програма реалізується Центром підтримки громадських і культурних ініціатив «Тамариск» (м. Дніпропетровськ) за підтримки Національного Фонду Демократії.
Метою програми є розвиток Мережі Центрів Позитивних Змін, які будуть надавати підтримку ініціативам, спрямованим на розвиток місцевих громад та впровадження позитивних соціальних змін у своїх містах та селах.

В перший день учасники визначили основні поняття, які використовуються при розробці соціальних проектів та пошуку фінансування, також виділили основні критерії, які допоможуть зупинитися на одному проекті серед декількох запропонованих у команді.

До таких критеріїв можна віднести зацікавленність, соціальну значимість, реалістичність, бажання ініціатора, підконтрольність.
Далі учасники поділились на дві групи, де кожна визначилась з прикладом проекту, над яким будуть працювати упродовж тренінгу. Тренер Наталія Стаднійчук розповіла про основні пункти проекту:
– цільова аудиторія;
– проблема, на вирішення якої спрямован проект;
– мета;
– задачі;
– методи та робочий план;
– очікувані результати;
– план моніторингу та оцінки.
Також було розглянуто методи реалізації проекту, продукти та очікувані результати, бюджет. Всі учасники отримали роздаткові матеріали, які стануть  в поміч для подальшої роботи.

You must be logged in to post a comment Login