Друга Національна конференція “Реформування закладів культури”

Filed under Новини

ОГОЛОШЕННЯ

7-9 лютого 2012 року відбудеться Друга Національна конференція «Реформування закладів культури»* у рамках проекту Інституту соціокультурного менеджменту (ІСКМ) «Підтримка процесу розвитку осередків громадської активності на базі закладів культури»

Місце проведення: м. Ірпінь, Київська обл.

7-9 лютого 2012 року відбудеться Друга Національна конференція «Реформування закладів культури» у рамках проекту Інституту соціокультурного менеджменту «Підтримка процесу розвитку осередків громадської активності на базі закладів культури». Перша конференція за цією тематикою була проведена Інститутом соціокультурного менеджменту 29-30 листопада 2010 року**.

До участі запрошуються представники регіональних закладів культури, органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, громадських організацій, ЗМІ, міжнародних благодійних організацій та фондів.

На заході планується оприлюднення та обговорення найбільш актуальних питань реформування закладів культури в умовах кризи. Учасники конференції обміняються думками та практичним досвідом діяльності закладів культури та громадських активістів в напрямку вирішення актуальних проблем місцевих громад, зокрема діяльність Центрів місцевої активності. Також відбудеться презентація проекту «Підтримка процесу розвитку осередків громадської активності на базі закладів культури» та досвіду діяльності Центрів місцевої активності на базі закладів культури на території України та за кордоном.

Орієнтовні теми робочих груп конференції:

–          «Розвиток громад і збільшення соціального капіталу»

–          «Європейські тенденції у законодавстві у сфері культури»

–          «Заклади культури та розвиток благодійності»

–          «Просування громадських інтересів на місцевому рівні в процесі трансформації закладів культури в осередки громадської активності»

Всі учасники безкоштовно отримають роздаткові матеріали:

– Історії успіху діяльності НДО у соціокультурній сфері – Кіровоград: ІСКМ, 2011. – 116 c.

– Абрамов Л.К., Азарова Т.В. Центр місцевої активності на базі будинку культури: методологія та технологія розвитку територіальної громади – Кіровоград: ІСКМ, 2010. – 116 c.

– НДО-Інформ № 3(38), №4 (39), 2010

– НДО-Інформ № 3(42), №5 (44), №6 (45), 2011

– та інші матеріали.

Учасникам конференції буде компенсовано вартість проїзду до та з місця проведення конференції за наявності квитків (автобусом чи потягом (не вище купе), а також буде забезпечене проживання в готелі та триразове харчування.

Оскільки кількість учасників конференції обмежена (через ресурсні обмеження), відбір учасників буде здійснюватися за конкурсом анкет.

Якщо Ваша участь буде підтверджена організаторами конференції ми повідомимо Вас про це електронною поштою або по телефону.

* – Друга Національна конференція «Реформування закладів культури» проводиться в рамках проекту Інституту соціокультурного менеджменту «Підтримка процесу розвитку осередків громадської активності на базі закладів культури».

Метою проекту “Підтримка процесу розвитку осередків громадської активності на базі закладів культури”, що здійснюється Інститутом соціокультурного менеджменту за підтримки Антикризової гуманітарної програми Міжнародного фонду “Відродження” є анімувати (оживити) заклади культури, які потерпають через кризу, надати підтримку активності громад та творчих колективів сіл, селищ і малих міст шляхом трансформування будинків культури та бібліотек в місцеві осередки громадської активності на користь громади.

Детальніше про програму: www.irf.ua.

** Перша Національна конференція була проведена Інститутом соціокультурного менеджменту 29-30 листопада 2010 року в рамках проекту «Спільний шлях у майбутнє» за підтримки програми «Об’єднуємося заради реформ» (UNITER), що виконується Pact. Inc., завдяки щирій підтримці американського народу, наданій через Агенцію США з міжнародного розвитку (USAID).

Партнери Інституту соціокультурного менеджменту в рамках реалізації проекту «Підтримка процесу розвитку осередків громадської активності на базі закладів культури»:

– Фундація ім. князів-благодійників Острозьких (м. Рівне),

– Інститут розвитку глобального суспільства (м. Київ).

 

Контактна інформація

Ірина Маркова, консультант проекту «Підтримка процесу розвитку осередків громадської активності на базі закладів культури» (моб. тел. 0666872040, роб. тел. (0522) 27-10-95, Електронна пошта: im.iscm@gmail.com).

Анкети надсилати на електронну пошту adm.iscm@gmail.com або факсом (0522) 34-56-67 до 17.00 10 січня 2012 року.

АНКЕТА

You must be logged in to post a comment Login