Другий адвокасі-клуб у м.Дніпропетровськ

Filed under Новини

26 січня 2012 року в м.Дніпропетровськ, на базі Центру підтримки громадських і культурних ініціатив “Тамариск” розпочав свою роботу другий адвокасі-клуб, що проводить Інститут розвитку глобального суспільства (м. Київ) в рамках проекту «Впроваджуємо зміни громадою», що реалізується спільно з Інститутом соціокультурного менеджменту (м. Кіровоград) в рамках проекту «Підтримка процесу розвитку осередків громадської активності на базі закладів культури» за підтримки Антикризової гуманітарної програми Міжнародного фонду «Відродження». Вітаємо всіх учасників цього заходу та бажаємо плідної праці, успіхів у спільної справи!

Метою проекту «Впроваджуємо зміни громадою», що здійснюється Інститутом розвитку глобального суспільства, м.Київ в рамках проекту Інституту соціокультурного менеджменту «Підтримка процесу розвитку осередків громадської активності на базі закладів культури» за підтримки Антикризової гуманітарної програми Міжнародного фонду “Відродження” є сприяння подоланню кризового стану закладів культури малих міст та сіл шляхом підвищення компетентності працівників культури, членів НДО, ініціативних груп та активістів громади у сфері представлення інтересів та захисту прав громади (адвокасі), зокрема у сфері трансформування закладів культури в місцеві осередки громадської активності на користь громади.
Антикризова гуманітарна програма Міжнародного фонду “Відродження” надає підтримку соціальним, культурницьким і гуманітарним проектам, націленим на збереження освітніх і оздоровчих програм для дітей і молоді з сільської місцевості та депресивних регіонів, а також на збереження селищних культурницьких інституцій, перетворення їх на центри громадської активності та дитячої позашкільної зайнятості. Детальніше про програму:www.irf.kiev.ua

You must be logged in to post a comment Login