Другий телеміст «Пізнаємо Україну через Діалог»

Filed under Новини

У ЦМПБ ім. М. Горького у приміщенні центру доступу до Інтернету відбулася друга зустріч учасників телемосту «Пізнаємо Україну через Діалог»
У черговій зустрічі телемосту взяли участь міста Львів, Краматорськ (Донецька обл.) і Мала Виска (Кіровоградська обл.).
Як і в перший раз телеміст почався вступним словом модераторів: Наталії Заброцької (м. Львів), Станіслава Чорногора (Київ-Краматорськ), Леоніда Жовтило (м. Мала Виска).
Цього разу учасники заходу – учні середніх шкіл – представили свої колективні та індивідуальні захоплення у вигляді оповідань, фото-сюжетів та відео.
Присутні познайомилися з учнівською командою КВК і танцюристом Віктором Малиновським (бальні танці) з м. Львова. Команду інтелектуалів і юних художників з їх мальовничими роботами представили з м. Мала Виска. Учні 11-А класу ЗОШ № 8 м. Краматорська розповіли про свою участь у загальношкільному проекті «Школа – територія творчості». Учні цього класу – призери міських конкурсів «Козацький гарт», «Красномовна Донеччина» та «Зірниця», Всеукраїнського турніру юних журналістів (м. Суми), Всеукраїнських та Європейських змагань з баскетболу і т.д. Своїм захопленням танцями і хореографією поділилася Анастасія Маринич і представила відповідне відео. Кожна вистава розкрила талановитість і творчу амбіційність молоді українських міст.
Учні з усіх трьох міст підготували яскраві відеоролики. З технічних причин, на жаль, не все було продемонстровано. За домовленістю модераторів та учасників телемосту всі презентаційні матеріали будуть викладені в групах соціальної мережі ВКОНТАКТЕ – «На 48-й паралелі» http://vk.com/club49278405 і «Пізнаємо Україну через діалог» http://vk.com/club49107010

You must be logged in to post a comment Login