Аспекти управління місцевим розвитком

Вийшов з друку  другий том колективної монографії«Місцевий розвиток за участі громади», в розробці якої прийняли участь фахівці Інституту соціокультурного менеджменту,  – «Інституційні та прикладні аспекти управління місцевим розвитком, орієнтованим на громаду», видано ТОВ «ВТД “Університетська книга”», м. Суми.

В цій монографії викладено інституційні та прикладні аспекти управління місцевим розвитком, орієнтованим на громаду, приділено увагу економічним та фінансовим складовим соціально-економічного розвитку територіальних громад. Для фахівців з управління соціально-економічним розвитком, державних службовців, представників органів місцевого самоврядування, громадських діячів, викладачів, аспірантів, студентів економічних, управлінських та соціально-гуманітарних спеціальностей. Восьмий розділ «Центр місцевої активності як суспільний інститут розвитку громади» було підготовлено фахівцями Інституту соціокультурного менеджменту, м. Кіровоград – Азаровою Т.В. та Абрамовим Л.К.

З приводу розповсюдження видання звертайтесь до Проекту ПРООН “Місцевий розвиток, орієнтований на громаду”.

Підготовку та видання матеріалів монографії здійснено за підтримки проекту “Місцевий розвиток, орієнтований на громаду – ІІ”, який фінансується Європейським Союзом та спів фінансується і впроваджується Програмою розвитку ООН в Україні. Думки, висновки та пропозиції, які містяться у цих матеріалах, належать авторам і не обов’язково відображають погляди Європейського Союзу чи ПРООН.

You must be logged in to post a comment Login