Енергетична безпека країни. Що ми можемо зробити?

Filed under Новини

DSCN031727 грудня 2016 року у місті Луцьку (приміщення Центру енергоефективності та енергозбереження) відбулась завершальна прес-конференція за підсумками гранту Президента України «Долучись до захисту своєї країни» Діани Безелюк.

Під час прес-конференції представлено результати й досягнення реалізації даного проекту, а саме:

  • проведення 16-ти семінарів-тренінгів у районах Волинської області в межах «Школи економії»;
  • розповсюдження тематичної поліграфічної продукції для демонстрації наочних прикладів економії та привернення уваги до даної проблеми;
  • надання консультацій експертами проекту з питань простих способів економії, впровадження енергоощадних технологій, енергетичної безпеки країни в межах діяльності Інформаційного центру «Енергозбереження»;
  • постійне наповнення інформацією сторінки проекту у мережі facebook «Енергозбереженння: від простого до складного».DSCN0312 (1)

Навчання в межах «Школи економії» було проведено експертами та тренерами проекту для місцевих активістів із числа представників органів місцевого самоврядування, директорів будинків культури, працівників освіти, бібліотекарями, активними безробітними, представниками громадських організацій, студентами вищих навчальних закладів, учасниками антитерористичної операції на Сході країни. Загалом, тренінгами-семінарами охоплено більше 300 осіб.

Один з консультантів проекту Дацик Зарина наголосила на тому, що Інформаційний центр «Енергозбереження» буде діяти й після закінчення гранту, тому усі охочі можуть звертатись до спеціалістів з приводу простих способів економії, енергозбереження, раціонального використання природних ресурсів, впровадження енергоефективних заходів, функціонування державної та місцевої програм енергоефективності тощо.

1 (2)Президент Волинського Інституту Підтримки та розвитку Громадських Ініціатив, як організації-партнера у реалізації гранту, Петро Лавринюк наголосив, що в області робиться багато для популяризації впровадження енергоефективних заходів, створення об’єднань співвласників багатоквартирних будинків. «Луцьк займає лідируючі позиції у питаннях створення ОСББ та енергоефективності. І створення центру енергоефективності та енергозбереження, у якому ми зараз перебуваємо, також підтвердження даного факту. Нам треба робити ще більше, бути ще більш активними, і тоді ми будемо пишатись результатами нашої роботи. Щодо простих способів економії – їх необхідно знати. Але знати і робити – це не завжди одне і те саме. Тому, ми маємо не тільки оволодівати новими знаннями, а й змінювати саму поведінку в напрямку відповідальної та економічної».

You must be logged in to post a comment Login