Євген Удод: “Ми змусили місцеві ради повірити в те, що питання розвитку територій можливо і необхідно вирішувати”

Filed under Новини

– Дніпропетровщина має великий досвід по роботі з територіями. За короткий час дії регіональної програми розвитку місцевого самоврядування ми не тільки значно поліпшили матеріально-технічну базу місцевих рад, а й змусили їх повірити в те, що питання розвитку територій можливо і необхідно вирішувати, – підкреслив голова обласної ради Євген Удод, відкриваючи міжнародну науково-практичну конференцію „Перспективи впровадження успішного світового досвіду розвитку громад у Дніпропетровській області”.

За словами Євгена Удода, сьогодні усі територіальні громади області проявляють ініціативу у співпраці з міжнародними фондами та благодійними організаціями. Губернатор області Олександр Вілкул та Дніпропетровська обласна рада створюють для цього максимально сприятливі умови. За ініціативи обласної організації Асоціації органів місцевого самоврядування в області створено ресурсний центр, який допомагає місцевим радам у підготовці проектів для участі. Укладено угоди з 5 міжнародними фондами, до роботи з якими залучено десятки місцевих рад. Сьогодні органи місцевого самоврядування області самі проявляють ініціативу, налагоджуючи роботу щодо залучення соціальних інвестицій на свої території, – зазначив голова обласної ради.

Під час семінару його учасники з Дніпропетровської, Луганської, Донецької, Київської, Львівської та Кіровоградської областей та міста Сімферополь обмінялися досвідом у сфері співпраці влади, бізнесу та громад.

У практичній частині конференції міжнародний експерт Пол Кромвель – організатор громад, член Координаційної ради Європейської мережі організації громад (ECON) провів майcтер-клас на тему „Community Orgainizing – інструменти громадської роботи, які дозволяють залучити якнайбільшу кількість мешканців громади до вирішення спільних проблем свого села (району, міста) у різних сферах життя.”

Проведення даного заходу, – упевнений Євген Удод, – сприятиме розвитку соціального партнерства та реалізації проектів і соціальних програм у сфері розвитку сільських територій Дніпропетровської області.

 

Відділ з питань зв’язків з громадськістю та пресою обласної ради

Джерело: Дніпропетровська обласна рада

 

You must be logged in to post a comment Login