Фонд розвитку громади Краматорська знає як об’єднати молодь 32 травня

Нічний кінофестиваль “32 травня” відбувся у ніч з 6 на 7 червня в Краматорську біля входу в Центральну міську бібліотеку. Подивитись фільми під відкритим небом зібралося близько 80 людей, в основному молодь.

Глядачам було представлено  російський документальний фільм «Легко ли быть молодым» та британський фільм «Лугові собачки». У першому фільмі 18 молодих героїв дають відверті інтерв’ю на питання “чи легко бути молодим у 2011”? Фільм, який віддзеркалює сьогодення та майбутнє молоді… Другий фільм про маленьку дівчинку, яка живучи у багатій сім’ї прекрасно бачить реалії жорсткого світу.

Спеціальним гостем фестивалю став луганський поет та голова літературного угруповання «СТАН» Ярослав Мінкін.

Формат кінофестивалю надзвичайно сподобався глядачам, і разом із організаторами було вирішено проводити подібні фестивалі раз чи два на місяць.

Організаторами фестивалю виступили кіно-клуб “”Фокус”, Краматорська міська громадська організація «Фонд розвитку громади» і Центральна бібліотека Краматорська, яка на сьогоднішній день працює як Центр місцевої активності у громаді. Варто відзначити, що голова правління Фонду розвитку громади Краматорська, Станіслав Черногор також бере участь у проекті “Школа громадської участі”, який реалізується Інститутом соціокультурного менеджменту за фінансової підтримки Фонду ім. Ч.С. Мотта.

You must be logged in to post a comment Login