«ФОНТАН КАЗОК» у музеї

Filed under Новини

222 листопада 2016 року в обласному художньому музеї в рамках «Літфонтану у Кропивницькому» відбулася зустріч дітей учасників АТО з  дитячими письменниками, авторами видавництва «Фонтан казок» Іваном Андрусяком, Сергієм Пантюком, Сашком Дерманським, Мією Марченко, Олегом Чаклуном та Оленою Горобець. Як зазначив ведучий заходу Іван Андрусяк, в нашому місті уже другий рік поспіль відбувається  «Літфонтан».       4

Головний редактор видавництва Іван Андрусяк, надаючи слово автору тієї чи іншої книги, зосереджував увагу всіх присутніх на темі книги. Ось  Сергія Пантюка було представлено як автора, який «.. пас Гусей, а зараз  пасе Динозаврів» ( книга «Тимко і гелготунчик Шкода», «Вінчі й Едісое» ), Олега Чаклуна  – « той, хто годує мрію» (книга-картинок «Мрія» , «Мікроробот» та ін.), Сашка Дерманського – « Бигимоти не медмеді».1 (1)

Після презентації діти учасників АТО мали можливість вибрати  уподобану книгу й отримати її у подарунок з дарчим автографом автора. Співробітники музею щиро дякують за передані книги до фондового зібрання музею, цікаві розповіді та незабутні враження від спілкування.

Олена Степанок – зав. відділом науково-просвітницької роботи Кіровоградського обласного художнього музею                            

You must be logged in to post a comment Login