Фундація Острозьких поділилась секретами фандрейзингу

Filed under Новини

14-15 грудня 2011 року, відбувся черговий тренінг з локального фандрейзингу, який був організований та проведений Фундацією імені князів-благодійників Острозьких за підтримки Інституту соціокультурного менеджменту та Антикризової гуманітарної програми Міжнародного фонду «Відродження». В ньому прийняли участь 10 представників громадських і благодійних організацій з різних регіонів України.

Під час 2-денного тренінгу представники третього сектору вчилися залучати на місцевому рівні ресурси для вирішення суспільних проблем. Найбільші емоції, враження та здивування в учасників викликала участь у вуличний акції, яка була присвячена щорічній акції Фундації Острозьких «Різдво для всіх». За пів години волонтерам вдалось зібрати більше 650 гривень на новорічні подарунки для дітей-сиріт.

Також, тренінг-семінар відвідала представник Інституту соціокультурного менеджменту Оксана Набока, асистент проекту “Підтримка процесу розвитку осередків громадської активності на базі закладів культури”.

Дводенний тренінг був насичений не тільки інформацією, але й різноманітними подіями та цікавими знайомствами.

В рамках проекту Фундація Острозьких проведе ще 2 аналогічних тренінги для закладів культури і мистецьких колективів, які організовуватимуть благодійні акції та кампанії. Після тренінгів учасники зможуть отримувати дистанційні консультації з питань  залучення фінансування. Кращі учасники навчань, які зуміють організувати залучення фінансування для своїх організацій протягом наступного місяця, будуть запрошені на тренінг для тренерів, участь у якому дозволить проводити навчання з локального фандрейзингу за авторськими матеріалами Фундації Острозьких.

За детальнішою інформацією звертайтеся за адресою м. Рівне, вул. Драгоманова, 11, 33028, e-mail:pbofrv@gmail.com, Тетяна Гордєєва (097) 176 80 85, Віктор Пражмовський, (067) 360-83-34, (0362) 22 10 81

One Response to Фундація Острозьких поділилась секретами фандрейзингу

You must be logged in to post a comment Login