Голоси “не таких” виборців почують у 6-ти містечках та селах України – конкурс міні-грантів у рамках проекту “Особливі виборці”

Filed under Новини

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Форуми, на яких про вибори говоритимуть безпритульні, люди похилого віку, геї, інваліди, представники національних меншин та інші “особливі” виборці, незабаром відбудуться по всій Україні.

Із такою ініціативою виступила громадська організація Молодіжний інноваційний центр “Медіа-М”, реалізовуючи проект “Особливі виборці” за підтримки Європейського Союзу. Мета проекту – представити думки тих виборців, яких зазвичай не показують в сюжетах про вибори, привернути увагу до їхніх проблем та потреб, а також залучити їх до обговорення та вирішення проблем тих громад, у яких вони мешкають.

Із цією метою МІЦ “Медіа-М” оголосила конкурс міні-грантів, у якому можуть брати участь громадські організації, які захищають меншини чи вразливі групи, а також працюють для розвитку невеликих громад.

Кожна організація, яка виграє грантовий конкурс, отримає на втілення проекту у своїй громаді від 19 до 23 тисяч гривень. Загальний бюджет конкурсу – 14 тисяч євро.

Заявки на конкурс прийматимуться до 29 серпня. Форуми розмаїття, організовані організаціями, які виграють гранти, мають відбутися у вересні-жовтні.

Інформаційними партнерами проекту “Особливі виборці” є “Молоде радіо” та Канал громадського подкастингу – на цих ресурсах, зокрема, публікуватимуться репортажі про форуми та історії їхніх учасників.

Детальніша інформація про конкурс міні-грантів – на сторінці проекту “Особливі виборці”.

Джерело: “Молоде радіо”

You must be logged in to post a comment Login