Голови Луцьких ОСББ продовжують діалог з обслуговуючими організаціями відносно неоднозначних аспектів співпраці

Filed under Новини

Голови правлінь Луцьких ОСББ черговий раз зустрілися за круглим столом з представниками ПАТ «Волингаз» та владою для врегулювання проблемних питань. Круглий стіл під назвою «Налагодження альтернативних механізмів співпраці ОСББ та обслуговуючих організацій» відбувся вчора, 13 лютого 2013 року.

Говорили про ряд питань, які вже тривалий час не дають спокою ОСББ. Зокрема, об’єднання та газопостачальник ПАТ «Волиньгаз» не можуть дійти згоди відносно здачі нормативних актув та розподілу будинкових мереж. За словами Юлії Сабатюк, голови Асоціації ОСББ «Лучани», в тарифи оплати за газ, які сплачують мешканці квартир, входить і оплата за зовнішні будинкові мережі, хоча, по суті, цього бути не повинно. Тому з «Волиньгазом» домовилися провести додаткову зустріч, яка, як надіються голови ОСББ, остаточно розставить усі капки над «і» й нарешті внесе ясність відносно того які функції повинні виконувати ОСББ і які «Волиньгаз».

Розглядали також питання отримання державних актів на землю. У цьому аспекті досягнуто позитивних зрушень – вже розпочато підготовку генеральних планів з кошторисною документацією для отримання актів.

На круглому столі також оголосили про відкриття конкурсу для ОСББ на отримання фінансування капітальних ремонтів у 2013 році. За словами Лариси Соколовської, заступника Луцького міського голови, на проведення ремонтних робіт з міського бюджету буде виділено близько 1 мільйону гривень. ОСББ міста Луцька можуть подавати заявки на участь у конкурсі до 1 травня 2013 року.

 

You must be logged in to post a comment Login