Грантовий конкурс «Врахування принципу рівних прав і можливостей жінок і чоловіків в реформуванні судової влади в Україні»

Filed under Новини

imagesПроект USAID «Справедливе правосуддя» оголошує конкурс грантів для українських неурядових організацій,метою якого є підвищення інтегрування принципу рівних прав і можливостей жінок і чоловіків в реформу судової системи України.
У межах цієї Грантової програми Проект USAID «Справедливе правосуддя» планує надання до 2 грантів на (1) дослідження врахування ґендерно-чутливого підходу в судовій системі та (2) моніторинг судових рішень щодо захисту від ґендерної дискримінації, спрямований на застосування українського законодавства та міжнародних документів.
Докладний опис грантової програми, вимог до одержувачів грантів, інструкцій щодо підготовки та подання заявки на одержання гранту та форми документів наведено в оголошенні на нашому сайті: http://www.fair.org.ua//index.php/index/tender_single/113
Запрошуємо Вас до участі. Звертаємо увагу, що термін подання заявок – 22 червня 2015 року, 17:00. Заявки слід подавати в електронному та паперовому вигляді. Пакет документів для подання заявки слід надсилати в офіс Проекту USAID «Справедливе правосуддя» до зазначеного вище терміну. Прохання обов’язково вказувати номер конкурсу, на який подаватимете заявку.

You must be logged in to post a comment Login