Хто забезпечить українців кращою нерухомістю?

Filed under Новини

НАБУ105 листопада 2019 року  на базі та за підтримки СІРЕ (Центру міжнародного приватного підприємництва) Руслан Краплич, послуговуючись методикою Фундації імені князів-благодійників Острозьких, провів фасилітацію процесу формування стратегічного плану розвитку інноваційних моделей брокерської діяльності в Україні. Участь у стратегічній сесії прийняли 13 молодих фахівців ринку нерухомості, власників рієлторських й ІТ-компаній із Києва та 5 регіонів України.

Станом на 01 листопада 2019 року в Україні понад 50 000 осіб й організацій здійснюють працю з організації продажу й оренди нерухомості. І лише близько 2000 фахівців залучені до 2-х професійних асоціацій, які об’єднують ріелторів, яким можна довіряти.

Разом з цим майже 40 000 брокерів вільно розкидані на ринку України, і працюють в силу можливостей, не маючи орієнтації на стандарт, який відповідав би рівню Європи та Світу.

НАБУЯкі завдання, окрім формування базового європейського стандарту роботи брокерів на ринку нерухомості ставить перед собою ініціативна група українських бізнес-інноваторів?

  • підвищити рівень професіоналізму брокерів, які діятимуть на якісному рівні вище європейського;
  • підвищити рівень доходів і прибутків професійно-діючих брокерів на українському та зовнішніх ринках;
  • підвищити рівень впливовості брокерів та підприємців на формування сприятливого законодавства та бізнес-клімату в Україні й інших державах з відкритими ринками.

Виконання цих завдань сприятиме престижності підприємницької діяльності, зокрема брокерів.

А також забезпечить українців кращою нерухомістю в Україні та за кордоном.

Зі свого боку, Фундація Острозьких продовжить надавати допомогу у завершенні роботи над стратегією та консультуватиме активістів бізнес-асоціації з організації та виконання проектів задля забезпечення конкурентоспроможної економіки України.

 

You must be logged in to post a comment Login