27 січня 2017 року буде організовано веб-потоки – інформаційний день для потенційних претендентів на участь у конкурсі на отримання гранту. Онлайн зустріч відбудеться з 13: 30 до 15: 30 (за Брюссельським часом – порядок денний додається).
Інформаційна сесія: Зміцнення потенціалу в сфері молоді 2017 року – Вікно Східного партнерства та Тунісу. EU4Youth реалізується як програма ERASMUS+ “Молодіжне вікно Східного партнерства”
Посилання для того, щоб приєднатися до сесії (з будь-якого Інтернет-зв’язку): https://webcast.ec.europa.eu/capacity-building-in-the-field-of-youth-2017-eastern-partnership-window
* Зв’язок наживо почнеться приблизно за 15-20 хвилин до зазначеного часу.
Учасники також можуть відправити свої питання на електронну пошту – EACEA-YOUTH@ec.europa.eu
Всі презентації та відео з тренінгової онлайн сесії також будуть доступні на веб-сайті EACEA: https://eacea.ec.europa.eu/erasmus-plus/events/info-%E2%80%93sessions-capacity-building-in-field-youth-2017-%E2%80%93-eastern-partnership-window-and-tunisia-window_en
Програма ERASMUS+ “Молодіжне вікно Східного партнерства” – передбачає фінансування для проектів, які спрямовані на розвиток потенціалу молоді.
До 8 березня 2017 року відкрито прийом заявок на участь в ініціативі Молодіжне вікно Східного партнерства 2017-2018. Конкурс заявок надає можливість отримання фінансування проектів в рамках програми Erasmus + для організацій і індивідуальних учасників з Вірменії, Азербайджану, Білорусі, Грузії, Молдови та України.
Близько 37 тисяч молодих людей і професіоналів вже взяли участь в програмі Молодіжне вікно Східного партнерства, із загальним бюджетом в 31,5 млн євро.
Ці проекти спрямовані для поліпшення роботи з молоддю, неформальне навчання і волонтерство. Вони також підтримують регіональні та транснаціональні схеми неформального навчання мобільності для стимулювання участі молоді в житті суспільства.
Створення потенціалу повинно здійснювати наступні види діяльності:
– Стимулювання співробітництва між: молодіжними організаціями та органами державної влади в країнах-партнерах
– Зміцнити молодіжні ради, молодіжні платформи і влади в країнах-партнерах (місцеві, регіональні, національні)
– Підтримка спільної роботи молодіжних організацій в країнах-партнерах
Приклади створення потенціалу:
– Конференції, семінари та наради
– Масштабні заходи для молоді
– Інформація та інформаційні кампанії
– Зв’язок і інструменти ЗМІ
– Розробка методів, навчальних програми.
Максимальна сума гранту: 150 000 EUR
Дедлайн: 8 березня 2017
You must be logged in to post a comment Login