Інформаційна сесія: Зміцнення потенціалу в сфері молоді 2017 року

Filed under Новини

молодь127 січня 2017 року  буде організовано веб-потоки – інформаційний день для потенційних претендентів на участь у конкурсі на отримання гранту. Онлайн зустріч відбудеться з 13: 30 до 15: 30 (за Брюссельським часом – порядок денний додається).

Інформаційна сесія: Зміцнення потенціалу в сфері молоді 2017 року – Вікно Східного партнерства та Тунісу. EU4Youth реалізується як програма ERASMUS+ “Молодіжне вікно Східного партнерства”

Посилання для того, щоб приєднатися до сесії (з будь-якого Інтернет-зв’язку): https://webcast.ec.europa.eu/capacity-building-in-the-field-of-youth-2017-eastern-partnership-window
* Зв’язок наживо почнеться приблизно за 15-20 хвилин до зазначеного часу.
Учасники також можуть відправити свої питання на електронну пошту – EACEA-YOUTH@ec.europa.eu

Всі презентації та відео з тренінгової онлайн сесії також будуть доступні на веб-сайті EACEA:  https://eacea.ec.europa.eu/erasmus-plus/events/info-%E2%80%93sessions-capacity-building-in-field-youth-2017-%E2%80%93-eastern-partnership-window-and-tunisia-window_en

Програма ERASMUS+ “Молодіжне вікно Східного партнерства” – передбачає фінансування для проектів, які спрямовані на розвиток потенціалу молоді.

До 8 березня 2017 року відкрито прийом заявок на участь в ініціативі Молодіжне вікно Східного партнерства 2017-2018. Конкурс заявок надає можливість отримання фінансування проектів в рамках програми Erasmus + для організацій і індивідуальних учасників з Вірменії, Азербайджану, Білорусі, Грузії, Молдови та України.

Близько 37 тисяч молодих людей і професіоналів вже взяли участь в програмі Молодіжне вікно Східного партнерства, із загальним бюджетом в 31,5 млн євро.

Ці проекти спрямовані для поліпшення роботи з молоддю, неформальне навчання і волонтерство. Вони також підтримують регіональні та транснаціональні схеми неформального навчання мобільності для стимулювання участі молоді в житті суспільства.

Створення потенціалу повинно здійснювати наступні види діяльності:

– Стимулювання співробітництва між: молодіжними організаціями та органами державної влади в країнах-партнерах
– Зміцнити молодіжні ради, молодіжні платформи і влади в країнах-партнерах (місцеві, регіональні, національні)
– Підтримка спільної роботи молодіжних організацій в країнах-партнерах

Приклади створення потенціалу:
– Конференції, семінари та наради
– Масштабні заходи для молоді
– Інформація та інформаційні кампанії
– Зв’язок і інструменти ЗМІ
– Розробка методів, навчальних програми.

Максимальна сума гранту: 150 000 EUR

Дедлайн:  8 березня 2017

Джерело: http://eacea.ec.europa.eu/home/erasmus-plus/actions/key-action-2-cooperation-for-innovation-and-exchange-good-practices/capacity_en

You must be logged in to post a comment Login